Dodano dnia 30.01.2023, 09:52
Naprawski Koncert Kolęd przeszedł do historii
W niedzielę w kościele parafialnym w Naprawie, odbył się „Naprawski Koncert Kolęd”, którego organizatorami byli: Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej z Naprawy i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.
W koncercie wzięła udział Schola Parafialna z Naprawy działająca pod kierunkiem pani Doroty Kurek, Orkiestra OSP Naprawa pod batutą kapelmistrza Łukasza Wichra oraz gościnnie - solistka Martyna Majda.
W wykonaniu artystów mogliśmy usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. I choć „Naprawski Koncert Kolęd” przeszedł do historii, to w pamięci publiczności pozostanie na bardzo długo i wiele wskazuje na to, że wpisze się trwale do kalendarza gminnych koncertów.
Podczas naprawskiego kolędowania wręczono nagrody uczestnikom gminnej edycji konkursu ”Babiogórska Szopka Regionalna”. Nagrody wręczył wójt gminy Jordanów Artur Kudzia i przewodniczący Rady Gminy Jordanów Daniel Mirek.
Na zakończenie koncertu słowa podziękowań pod adresem artystów przekazali: wójt gminy Jordanów Artur Kudzia, ks. Wojciech Leśniak - proboszcz naprawskiej parafii oraz dyrektor GOKSiP Jordanów Gabriela Korbel.
Tym koncertem zakończono czas gminnego kolędowania.

źródło: UG Jordanów
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image