Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 14.12.2023, 12:48
Nowy samochód dla OSP Osielec.
W poniedziałek (11.12.), społeczność strażacka OSP Osielec, powitała nowy wóz -samochód lekki rozpoznawczo - ratowniczy SLRR z napędem 4x4 typu pickup marki TOYOTA HILUX.

W tym radosnym momencie powitania nowego samochodu strażakom towarzyszyli m.in. wójt gminy Jordanów Artur Kudzia, radna województwa małopolskiego Danuta Kawa, radni gminy Jordanów, a także przedstawiciele organizacji i instytucji zaprzyjaźnionych z OSP.W imieniu zarządu OSP Osielec słowa podziękowań kierujemy pod adresem wójta gminy Jordanów Artura Kudzi, rady Gminy Jordanów, radnej województwa małopolskiego Danuty Kawy, a także sponsorów, mieszkańców Osielca i wszystkich ludzi dobrej woli, którzy pomogli w zakupie tego samochodu.Niech służy „Bogu na chwałę i ludziom na pożytek”.


źródło: UG Jordanów.
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj (kliknij w logo):
malopolskainfo24.pl


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image