Z OSTATNIEJ CHWILI
Trwa modernizacja Orlika w Zawoi Wilcznej. Pierwsze efekty już widać / Wieczorna interwencja służb w Suchej Beskidzkiej / Uwaga kierowcy! Zmiana terminu zamknięcia drogi w Zawoi / Jednogłośne absolutorium dla wójta Gminy Zawoja / Środowiskowy Dom Samopomocy w Zawoi poświęcony. Wojewoda odwiedził nową placówkę / Seria alarmów bombowych w powiecie suskim. Policja uspokaja: nie ma powodów do obaw / Interwencja straży pożarnej na osiedlu Tysiąclecia w Makowie Podhalańskim / Strażackie święto na Zamku Suskim. Jubileusze pożarnictwa już w piątek / Muzycy podsumowali sezon. Teraz zapraszają na III Letnią Akademię Muzyki Dawnej / Złoto Natalii Piotrowicz i sukces drużynowy KS Beskid. Świetny występ w mistrzostwach Polski
Dodano dnia 07.03.2019, 08:05
Spotkanie w sprawie gazyfikacji Osielca
Czy w Osielcu powstanie sieć gazociągowa? Inwestycja uzależniona jest od  ilości chętnych przyłączeniem gazowym.

Wójt Gminy Jordanów informuje, że w dniu 18 marca (poniedziałek) o godz. 17.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Promocji w Osielcu, odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie gazyfikacji terenu Osielca. Wszyscy zainteresowani przyłączem gazowym proszę o udział w spotkaniu.

Na spotkaniu przedstawiciel Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. będzie przedstawiał sprawy techniczne, formalne i finansowe związane z przyłączem i poborem gazu sieciowego.

UWAGA !!!

Realizacja projektu budowy sieci gazociągowej zależna jest od ilości złożonych wniosków. W związku z tym każdy zainteresowany przyłączem gazowym powinien złożyć stosowny wniosek o którym będzie mowa na spotkaniu - informuje Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia.

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.