Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 23.02.2024, 19:38
Spotkanie z podróżnikiem Panem Wojciechem Warzecha - Jordanów. (foto).
Spotkanie zostało zorganizowane przez Centrum Kultury i Bibliotekę Miejską w Jordanowie. 

Podczas wydarzenia - podróżnik pan Piotr Warzecha podzielił się ze zgromadzoną publicznością fotografiami oraz ciekawostkami na temat wielu pieszych podróży m.in. do Peru, Boliwii, Patagonii w Chile, Argentyny i innych miejsc. 


"Wojciech Warzecha jest autorem bloga „Z plecakiem bez biura”, na którym od 2017 roku dzieli się poradami i pomysłami, dotyczącymi m.in. przygotowania się do samodzielnego wyjścia na Camino de Santiago. W ciągu ostatnich ośmiu lat przeszedł na piechotę ponad 6.800 kilometrów z czego na Camino 4.488 kilometrów. We wrześniu 2023 wydał swoją pierwsza książkę „Camino pierwszy raz, czyli jak przygotować się do drogi”.
Jego naturalnym środowiskiem są góry. W ubiegłym roku, przeszedł samotnie Tour du Mont Blanc i GR 20 na Korsyce (uważany za najtrudniejszy, górski szlak długodystansowy w Europie)..."

Wspomniano także o książce „Camino pierwszy raz czyli jak przygotować się do drogi”, w której można znaleźć przydatne informacje  dla wszystkich tych, którzy planują wybrać się do Santiago i nie bardzo wiedzą, jak się przygotować. 

Książka Wojciecha Warzechy dostępna jest TUTAJ


Foto/video (powiatsuski24.pl) TS.

Fragmenty spotkania:Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image