Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 19.02.2024, 11:16
Spotkanie z podróżnikiem Wojciechem Warzechą.

Centrum Kultury i Biblioteka Miejska w Jordanowie.


"Wędrując ścieżkami Inków - Peru i Boliwia".

To tytuł spotkania z podróżnikiem, Wojciechem Warzechą, które odbędzie się w Centrum Kultury i Bibliotece Miejskiej w Jordanowie.

Sala widowiskowa CKiBM 23.02.2024 godzina 17:00.

Wojciech Warzecha jest autorem bloga „Z plecakiem bez biura”, na którym od 2017 roku dzieli się poradami i pomysłami, dotyczącymi m.in. przygotowania się do samodzielnego wyjścia na Camino de Santiago. W ciągu ostatnich ośmiu lat przeszedł na piechotę ponad 6.800 kilometrów z czego na Camino 4.488 kilometrów. We wrześniu 2023 wydał swoją pierwsza książkę „Camino pierwszy raz, czyli jak przygotować się do drogi”.

Jego naturalnym środowiskiem są góry. W ubiegłym roku, przeszedł samotnie Tour du Mont Blanc i GR 20 na Korsyce (uważany za najtrudniejszy, górski szlak długodystansowy w Europie). Wcześniej samodzielnie przygotował i zrealizował wyprawy do Patagonii w Chile i Argentynie później do Peru i Boliwii. Zakochany bez pamięci we włoskich Dolomitach, gdzie czas spędza na via ferratach i trekkingach.
W ciągu ostatnich 8 lat przeszedł ponad 4.488 km, różnymi drogami do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Na bazie tych doświadczeń w 2023 r napisał książkę „Camino pierwszy raz czyli jak się przygotować do drogi”.

Jednym z elementów spotkania będzie podpisywanie nowej książki „Camino pierwszy raz czyli jak przygotować się do drogi”

Książka jest dostępna w Internecie pod adresem https://ksiazka.zplecakiembezbiura.pl/


Źródło: CKiBM Jordanów

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image