Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 22.02.2024, 12:54
Termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Osielcu.
Jak poinformował wójt gminy Jordanów Artur Kudzia, rozpoczęły się prace dotyczące opracowania kompletnej dokumentacji termomodernizacji budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Osielcu.

Prace obejmują inwentaryzację projektową dla potrzeb projektowych, audyt energetyczny, projekt ocieplenia ścian i stropów, wymianę stolarki okiennej i ślusarki drzwiowej, izolacji ścian fundamentowych, projekt wymiany wentylacji mechanicznej sali sportowej, projekt wymiany oświetlenia, instalacji odgromowej i zasilania oraz urządzeń wentylacji mechanicznej, a także przedmiar robót i kosztorys inwestorski, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.

Planowane zakończenie prac projektowych to wrzesień 2024 r.

Kompleksowe wykonanie dokumentacji projektowej pozwoli na rozpoczęcie prac termomodernizacyjnych budynku szkoły, dzięki cemu uda się zmniejszyć koszty energii i koszty eksploatacji budynku.  


Źródło: UG Jordanów


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image