Dodano dnia 05.05.2022, 19:21
W Jordanowie ruszyła budowa ogólnodostępnego boiska piłkarskiego
Dzięki staraniom Burmistrza oraz pracowników Urzędu Miasta Jordanowa udało się pozyskać środki zewnętrzne na kolejną inwestycja w mieście jaką jest „Budowa ogólnodostępnego boiska piłkarskiego (treningowego) przy ulicy Kolejowej  wraz z urządzeniami i wyposażeniem.
To zadanie zostało podzielone na dwie części:
1. Budowa ogólnodostępnego boiska piłkarskiego (treningowego) ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 30x60 m wraz z oświetleniem, odwodnieniem, ogrodzeniem wewnętrznym, piłkochwytami oraz wyposażeniem: bramki do piłki nożnej, stojaki na rowery. To zadanie jest dofinansowana w kwocie 374 000,00 zł ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, a reszta zostanie pokryta ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (676 371,29 zł),

2. Budowa parkingu wraz z odwodnieniem przy boisku sportowym w Jordanowie przy ul. Kolejowej której koszt wyniesie 129 611,27 zł i w całości jest pokryty ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.


Przewidywany termin zakończenia inwestycji to koniec września 2022 r.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image