Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 05.02.2024, 11:57
Walne zebranie sprawozdawcze w OSP Łętownia.

W sobotę (03.02.), w remizie OSP Łętownia, odbyło się walne zebranie sprawozdawcze. Poprowadził je Andrzej Książek - dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Łętowni.


Podczas zebrania zaprezentowane zostały sprawozdania za miniony rok i plany na rok bieżący.


I tak, sprawozdanie z działalności jednostki za 2023 rok, jak i plany na rok bieżący zaprezentował prezes OSP Łętownia dh Roman Hanusiak, a sprawozdanie finansowe oraz plan finansowy na 2024 r. przedstawił skarbnik dh Edward Gościej.


Z kolei sprawozdanie z działalności bojowej złożył naczelnik OSP Łętownia dh Wiesław Wróbel, sprawozdanie z działalności komisji rewizyjnej przedstawił jej przewodniczący - dh Franciszek Kowalczyk, a sprawozdanie z działalności orkiestry przedstawił kapelmistrz orkiestry OSP dh Michał Makuch.


W tym roku orkiestra OSP Łętownia będzie obchodzić jubileusz 100 – lecia swojej działalności. Z tej okazji historię orkiestry zaprezentował kierownik orkiestry dh Piotr Bulas.


Podczas zebrania głos zabrali zaproszeni goście, a wśród nich m.in. bryg. Mariusz Leśniakiewicz – przedstawiciel Komendy Powiatowej PSP w Suchej Beskidzkiej, wójt gminy Jordanów Artur Kudzia, przewodniczący Rady Gminy Jordanów Daniel Mirek, ks. Stefan Stypuła – proboszcz parafii w Łętowni, dyrektor GOKSiP Jordanów Gabriela Korbel, przewodniczący Rady Sołeckiej Adam Miernik, radny gminy Jordanów Kazimierz Jopek i sołtys wsi, a zarazem przewodnicząca KGW Halina Grubarek i dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łętowni Andrzej Książek.


Wszyscy zgodnie wyrazili słowa wdzięczności i uznania dla całej jednostki za służbę na rzecz mieszkańców gminy i za współpracę z instytucjami i organizacjami na terenie gminy Jordanów, a także pogratulowali osiągniętych sukcesów i życzyli bezpiecznych powrotów i dalszej owocnej współpracy.


W dowód uznania dla działalności OSP Łętownia wójt gminy Jordanów Artur Kudzia przekazał na ręce prezesa OSP Romana Hanusiaka symboliczną statuetkę.


O muzyczną oprawę tegorocznego zebrania zadbała orkiestra pod kierownictwem kapelmistrza Michała Makucha.

Źródło: UG Jordanów
Więcej informacji regionu znajdziesz tutaj (kliknij logo):
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image