Z OSTATNIEJ CHWILI
Operetkowa gala na Zamku Suskim. Wyjątkowy koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej już 26 czerwca / Groźne burze nad powiatem suskim. IMGW wydało ostrzeżenie 2. stopnia / Sprawdź, gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu! / Poważny wypadek w Skawicy. Droga DW957 całkowicie zablokowana! / Dawid Pająk nie zwalnia tempa. Kolejny międzynarodowy triumf pięściarza ze Stryszawy.
Dodano dnia 09.09.2021, 08:32
Wkrótce ruszy przebudowa wraz z rozbudową budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Osielcu
Na początku września nastąpiło podpisanie umowy z wykonawcą zadania „Przebudowa wraz z rozbudową budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Osielcu”.
W ramach inwestycji zostanie wykonana przebudowa wraz z rozbudową budynku GOK w Osielcu połączona z rozbudową instalacji wewnętrznych oraz zewnętrznych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych oraz teletechnicznych. 
Budynek zostanie poddany termomodernizacji wraz z wymianą stolarki okiennej oraz remontem dachu. Dodatkowo obiekt zostanie wyposażony w windę. 
Koszt całego zadania to ponad 2,8 mln złotych. Planowany termin zakończenia wypada na dzień 30.06.2022 roku.
Inwestycja jest dofinansowania w ramach Rządowego Programu Inwestycji Lokalnych w wysokości 2 226 443 złotych.

źródło: UG Jordanów
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.