Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 08.02.2024, 12:46
Wójt gminy Jordanów na Dniu Babci i Dziadka.
Na zaproszenie Pani Anety Tempki dyrektora Niepublicznego Przedszkola „Akademia Dziecka” w Naprawie, Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia wraz z Kierownikiem GOASIP w Jordanowie Agnieszką Majchrzak uczestniczyli w uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.

Po występach dzieci odbył się koncert Kordiana Cieślika, przy którym wspólnie bawili się dzieci, rodzice i dziadkowie.


Spotkanie było także okazją do złożenia podziękowań za dotychczasową współpracę między Niepublicznym Przedszkolem, a władzami samorządowymi.


Wójt Gminy złożył podziękowanie za trud wkładany w wychowywanie najmłodszego pokolenia oraz życzył dalszego rozwoju placówki dla dobra całego społeczeństwa.


Źródło: UG Jordanów
(kliknij logo): Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image