Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 16.05.2022, 14:31
Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Jordanów
27 kwietnia 2022 r., w Suchej Beskidzkiej, odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Jordanów.
kategorii żeńskiej pierwsze miejsce zdobyła Nikola Drobny, drugie – Amelia Górka, a trzecie – Katarzyna Tupta. Pozostałe miejsca zdobyły: Martyna Stanaszek, Małgorzata Worwa i Karolina Stopa.

Z kolei w kategorii męskiej najlepszy okazał się Błażej Paleczny, drugie miejsce wywalczyli ex aequo Kacper Grzybek i Bartosz Kowalczyk, a trzecie zdobył Radosław Wicher . Tuż za podium uplasowali się Mateusz Jabcoń i Patryk Kardaś.

Puchary wręczył wójt gminy Jordanów Artur Kudzia, który pogratulował wszystkim zawodnikom zdobytych miejsc.

źródło: UG Jordanów