Dodano dnia 29.09.2023, 14:09
Zmiany kadrowe w GOPS w Bystrej Podhalańskiej.
27 września 2023 r. długoletni Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bystrej Podhalańskiej, pani Krystyna Nędza, zakończyła swoją pracę zawodową i przeszła na w pełni zasłużoną emeryturę.

Wójt gminy Bystra-Sidzina, pan Stanisław Tempka oraz Przewodniczący Rady Gminy Bystra-Sidzina, pan Krzysztof Drobny, wspólnie z pracownikami Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej złożyli na ręce pani Krystyny kwiaty oraz serdeczne podziękowania za długoletnią, sumienną pracę. Nie zabrakło ciepłych słów i wspomnień. Pani Krystyna Nędza w swoim ponad 40-letnim stażu pracy zawodowej przez 30 lat kierowała Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Bystrej Podhalańskiej. Od podstaw budowała jednostkę gminną, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem pracownikom ośrodka oraz potrzebującym mieszkańcom. Podczas spotkania ze wzruszeniem podziękowała wszystkim za życzenia i wieloletnią harmonijną współpracę.

Dotychczasowej pani kierownik dziękujemy za poświęcenie, lojalność oraz pracę. Życzymy zdrowia, optymizmu i wszelkiej pomyślności w tym nowym rozdziale życia.

28 września 2023 r. w wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego, wójt gminy Bystra-Sidzina, powołał na stanowisko Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bystrej Podhalańskiej panią Jadwigę Siepak. Posiada ona 17-letnie doświadczenie zawodowe w pracy socjalnej. Gratulujemy i życzymy nowej pani kierownik zawodowych sukcesów, satysfakcji, udanych inicjatyw i celnych decyzji zawodowych oraz owocnej współpracy z pracownikami i społecznością lokalną.

żródło/foto: UG Bystra-Sidzina.
Więcej informacji z Twojego regionu znajdziesz tutaj:
malopolskainfo24.pl


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image