Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 12.03.2024, 20:32
Akcja "Sprzątamy naszą Gminę" w Makowie Podhalańskim.
Dbasz o swoje najbliższe otoczenie? Przyłącz się do nas!

Burmistrza Makowa Podhalańskiego Pan Paweł Sala oraz Makowskie Centrum Kultury zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy do udziału 22 - 23 marca br. w akcji "Sprzątamy naszą Gminę" w ramach programu "Posprzątaj z nami Małopolskę!".


Sołtysi, radni, nauczyciele oraz przewodniczący rady osiedli pomogą wyznaczyć teren do posprzątania, a organizator zapewni rękawiczki i worki.


Miejscowości objęte akcją to: Maków Podhalański, Białka, Grzechynia, Kojszówka, Juszczyn, Wieprzec i Żarnówka.


Jeśli znacie Państwo mocno zaśmiecone miejsca w Gminie, prosimy o zgłoszenie, aby nie zostały pominięte. Zainteresowanych udziałem w akcji organizator zaprasza  do kontaktu.


Po zakończeniu akcji spotykamy się na boisku "POD SKAŁKAMI", przy boisku do siatkówki.


O czystość trzeba dbać, dlatego też po zakończonych porządkach, w ramach podziękowania, organizatorzy zapraszają na piknik i wspólne pieczenie kiełbasek.Źródło: Makowskie Centru Kultury


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image