Dodano dnia 20.02.2021, 08:16
Aplikacja kiedy śmieci – przypomni o terminie wywozu odpadów
Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim rozpoczął wdrażanie darmowej aplikacji mobilnej „Kiedy śmieci”, która przypomni o terminach wywozu śmieci.
W aplikacji zawarte też będą informacje nt systemu gospodarowania odpadami. Urząd zachęca mieszkańców gminy Maków Podhalański do zainstalowania i korzystania z aplikacji, która jest darmowa.

Aplikacja umożliwia przeglądanie harmonogramu wywozu odpadów w wybranych lokalizacjach gminy Maków Podhalański, zawiera informacje o zasadach segregacji odpadów, terminach płatności za odpady, informacje o Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).

Aplikacja może przypomnieć także o terminie odbioru odpadów. Mieszkaniec sam może zdecydować, na ile wcześniej chce otrzymać powiadomienie.

Aplikacja dostępna jest na platformie Google Play i AppStore. Jest anonimowa i nie pobiera żadnych danych.

Aplikacja jest na etapie wdrażania – ewentualne uwagi lub sugestie dotyczące działania aplikacji prosi się przesyłać pocztą elektroniczną, na adres e-mail: srodowisko@makow-podhalanski.pl.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image