Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 21.03.2024, 17:32
Dotacje dla jednostek OSP z terenu Gminy Maków Podhalański.
Samorząd Województwa Małopolskiego podjął uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla gmin z przeznaczeniem dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa małopolskiego w ramach konkursu „Małopolskie OSP 2024”.

Gmina Maków Podhalański złożyła dwa wnioski, które otrzymały dofinansowanie na zadania:

  • Zadanie 1: Remont pomieszczeń w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Makowie Podhalańskim, kwota dofinansowania 41 200 zł. Zadanie polegać będzie na wykonaniu łazienki z natryskami, remoncie pomieszczenia warsztatowego, sali szkoleniowej oraz wieży strażackiej.

  • Zadanie 2: Zakup środków ochrony indywidualnej strażaka w kwocie dofinansowania 20 000 zł z przeznaczeniem dla jednostek OSP Białka, Juszczyn, Juszczyn-Polany, Kojszówka, Żarnówka, Wieprzec.


Źródło: UG Maków Podhalański
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image