Z OSTATNIEJ CHWILI
Operetkowa gala na Zamku Suskim. Wyjątkowy koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej już 26 czerwca / Groźne burze nad powiatem suskim. IMGW wydało ostrzeżenie 2. stopnia / Sprawdź, gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu! / Poważny wypadek w Skawicy. Droga DW957 całkowicie zablokowana! / Dawid Pająk nie zwalnia tempa. Kolejny międzynarodowy triumf pięściarza ze Stryszawy.
Dodano dnia 02.11.2023, 15:11
Droga powiatowa nr 1714K (Makowska Góra) będzie nieprzejezdna.
Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej informuje:

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej informuje, że z powodu planowanych robót nawierzchniowych droga powiatowa nr 1714K (Makowska Góra) w Makowie Podhalańskim  będzie nieprzejezdna w dniu 04.11.2023r. (sobota ) w godzinach 8:00 – 17:00.

źródło. UM Maków Podhalański.

Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj:
malopolskainfo24.pl

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.