Dodano dnia 17.05.2017, 13:06
Finał BRD 2017 i Bezpieczne Dziecko 2017
16 maja  w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Żarnówce odbył się gminny finał konkursów „Bezpieczne Dziecko 2017” oraz „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym 2017”.
Uczniowie klas II i III  przygotowali dla przybyłych gości spektakl, gdzie wcielili się w rolę leśnych zwierząt – uczniów, których wiedzę z przepisów ruchu drogowego sprawdzali  mali policjanci – Karol i Zuzia. Występ aktorów był przeplatany rytmicznymi piosenkami, nawiązującymi do bezpieczeństwa na drodze.
Dyrektor SP w Żarnówce Anna Bury uroczyście powitała wszystkich zgromadzonych. Swoją obecnością podsumowanie konkursu zaszczycili  Burmistrz Makowa Podhalańskiego Paweł Sala,  asp. szt. Anna Gąsiorek-Rezler i Paweł Świstek – Komendant Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim.

Nie zabrakło oczywiście uczniów klas I z ZS w Białce, ZS w Grzechyni, ZS w Juszczynie, ZS w Makowie Podhalańskim, SOSW w Makowie Podhalańskim, SP SPSK w Makowie Podhalańskim oraz SP w Żarnówce, którzy przybyli wraz z opiekunami. Każdy z nich otrzymał upominek oraz osobiste gratulacje za wykonanie najciekawszych prac plastycznych z rąk  Burmistrza i przedstawicieli policji.
Ważnym punktem spotkania było rozstrzygnięcie konkursu „BRD” dla uczniów klas II i III. Wyłoniono trzech laureatów, których prace wyróżniały się kreatywnością i starannością:

- Martynę Wicherek, ZS Juszczyn,

- Jakuba Stopę, SP Żarnówka,

- Karola Rusin, SP Żarnówka.

Nagrody dla uczestników konkursu ufundował Burmistrz Makowa Podhalańskiego Paweł Sala.

źródło: UM Maków Podhalański

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image