Rozstrzygnięcie konkursu połączone z wręczeniem nagród i uroczystym otwarciem wystawy 106 prac miało miejsce 17 czerwca w Domu Kultury. Dyrektor MBP Halina Rejowska wręczyła upominki następującym laureatom:
KATEGORIA: MALARSTWO I RYSUNEK
GRUPA: PRZEDSZKOLAKI
I miejsce - Asia Porębska - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
II miejsce - Marlena Mazur - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
III miejsce - Oliwia Wicherek - "Przedszkole Sióstr Serafitek
Wyróżnienie - Aleksandra Zemlik - Przedszkole "Słoneczny Uśmiech"
Wyróżnienie - Karol Guzik - Niepubliczne Przedszkole "Domowa Melodia"
Wyróżnienie - Martyna Barcik - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
Wyróżnienie - Maria Guzik - Niepubliczne Przedszkole "Domowa Melodia"
GRUPA: KLASY I - III
KATEGORIA: MALARSTWO I RYSUNEK
I miejsce - Bolesław Drobny - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
I miejsce - Julia Jancarz - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
II miejsce - Adaś Porębski - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
II miejsce - Dariusz Koziana - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
III miejsce - Kinga Pająk - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
III miejsce - Damian Pęczek - Szkoła Podstawowa w Grzechyni
GRUPA: KLASY IV - VI
KATEGORIA: MALARSTWO I RYSUNEK
I miejsce - Angelika Mak - Szkoła Podstawowa w Grzechyni
II miejsce - Natalia Jancarz - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
II miejsce - Anna Szczerbowska - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
III miejsce - Gabriela Rusin - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
III miejsce - Julia Targosz - Szkoła Podstawowa w Grzechyni
Wyróżnienie - Aniela Czarny - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
Wyróżnienie - Anna Stanaszek - Szkoła Podstawowa w Kojszówce
GRUPA: KLASY VII i G
KATEGORIA: MALARSTWO I RYSUNEK
Wyróżnienie - Oliwia Marcela - Szkoła Podstawowa w Grzechyni
Wyróżnienie - Dżesika Adamczyk - Szkoła Podstawowa w Kojszówce
KATEGORIA: FORMY PRZESTRZENNE
I miejsce - Zuzanna Dyduch - Szkoła Podstawowa w Grzechyni
I miejsce - Jakub Gorzkowski - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
II miejsce - Emilia Koziana - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
II miejsce - Patrycja Sularz - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
III miejsce - Samuel Guzik - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
III miejsce - Lena Bogdanik - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
III miejsce - Emilia Mruc - Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a mieszkańców zapraszamy do obejrzenia wystawy, która czynna będzie do 28 czerwca.
źródło: UG Maków Podhalański