Dodano dnia 01.08.2019, 15:06
Likwidacja Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego w szpitalu w Makowie Podhalańskim
Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej uprzejmie informuje, iż w związku z trwającymi od długiego czasu trudnościami w pozyskaniu  personelu lekarskiego pozwalającego zabezpieczyć udzielanie świadczeń w zakresie: choroby zakaźne – hospitalizacja, jest zmuszona zakończyć z dniem  31.07.2019 roku działalność Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego w Makowie Podhalańskim.
- Informujemy jednocześnie, że od dłuższego czasu staraliśmy się pozyskać kadrę lekarską (specjalistów z dziedziny chorób zakaźnych) chętną podjąć zatrudnienie w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym, co pozwoliłoby uniknąć jego likwidacji. Wielomiesięczne starania nie przyniosły niestety oczekiwanego efektu. Mając pełną świadomość, jak ważną rolę spełnia działalność Oddziału dla  Mieszkańców naszego powiatu i powiatów ościennych,  podjęliśmy wszystkie możliwe działania w celu utrzymania funkcjonowania Oddziału. W obliczu braku możliwości zabezpieczenia opieki lekarskiej w Oddziale jesteśmy zmuszeni podjąć tą trudną, ale konieczną decyzję - czytamy w komunikacie wydanym przez Dyrekcję ZOZ Sucha Beskidzka.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image