Z OSTATNIEJ CHWILI
Strzeleckie emocje w Suchej Beskidzkiej. Klub „Czart” zaprasza na otwarty turniej / Operetkowa gala na Zamku Suskim. Wyjątkowy koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej już 26 czerwca / Groźne burze nad powiatem suskim. IMGW wydało ostrzeżenie 2. stopnia / Sprawdź, gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu! / Poważny wypadek w Skawicy. Droga DW957 całkowicie zablokowana! / Dawid Pająk nie zwalnia tempa. Kolejny międzynarodowy triumf pięściarza ze Stryszawy.
Dodano dnia 02.02.2024, 15:09
Lodowisko miejskie będzie nieczynne.
Maków Podhalański.

Urząd Miejski w Makowie Podhalański informuje, że do dnia 04.02.2024 r. Lodowisko Miejskie  zlokalizowanego na korcie tenisowym przy ulicy 3-go Maja 40a w Makowie Podhalańskim będzie nieczynne. Uruchomienie lodowiska nastąpi w dniu 05.02.2024r .

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.