Dodano dnia 01.08.2020, 07:32
Nowy samochód dla jednostki OSP Juszczyn
Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim informuje, że kolejna Jednostka OSP z terenu Gminy Maków Podhalański w najbliższym czasie wzbogaci się o nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. Tym razem dzięki staraniom Druhów Jednostki OSP Juszczyn, działaczy OSP Juszczyn, Posła na Sejm RP Filipa Kaczyńskiego oraz Burmistrza Makowa Podhalańskiego Pawła Sali Jednostka OSP Juszczyn otrzymała wsparcie ze środków zewnętrznych na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4.
W dniu 28.07.2020 r. Prezes OSP Juszczyn Tadeusz Sałapatek podpisał umowę z Firmą SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. z Bielska-Białej na wykonanie i dostawę średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego na podwoziu Renault D.

Firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. z Bielska-Białej w przeprowadzonym przez Gminę Maków Podhalański postępowaniu przetargowym złożyła najkorzystniejszą ofertę. Średni samochód ratowniczo-gaśniczy zostanie wykonany do 30.11.2020 r. za kwotę 789 414,00 złotych.

Środki na realizację zadania pochodzić będą z następujących źródeł:
Środki własne OSP Juszczyn – 209 414 złotych
Środki z budżetu Gminy Maków Podhalański – 150 000 złotych
Środki finansowe z NFOŚiGW / WFOŚiGW – 380 000 złotych
Środki finansowe przekazane przez zakład ubezpieczeń – 50 000 złotych

źródło: UM Maków Podhalański

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image