Dodano dnia 11.06.2021, 09:20
Nowy sprzęt komputerowy dla szkół Gminy Maków Podhalański
21 maja 2021 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej odbyło się spotkanie Marty Malec-Lech, członka zarządu województwa małopolskiego, z samorządowcami powiatu suskiego, podczas którego dokonano wręczenia promes na dofinansowanie zakupu sprzętu komputerowego umożliwiającego zdalne nauczanie w ramach projektu „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja Szkół i Placówek Oświatowych” (Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020).
W spotkaniu udział wzięli: Pani Agata Suszczyńska – zastępca dyrektora departamentu edukacji urzędu marszałkowskiego województwa małopolskiego, Pani Danuta Kawa – radna sejmiku województwa małopolskiego oraz przedstawiciele gmin z powiatu suskiego.

Na ww. spotkaniu Burmistrz Makowa Podhalańskiego Paweł Sala odebrał promesę na zakup laptopów dla szkół z terenu Gminy Maków Podhalański w kwocie 74 593,35 złotych.

W dniu 07.06.2021 r. została podpisana umowa z Wykonawcą zadania Firmą KOMBIT PLUS z Poznania, na dostawę 32 szt. komputerów przenośnych Acer TMP215-53, w ramach podpisanej umowy z Samorządem Województwa Małopolskiego.

Dostawa zakupionego sprzętu nastąpi do dnia 21.06.2021 roku.

źródło: UM Maków Podhalański
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image