Z OSTATNIEJ CHWILI
Lachowice: zderzenie dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala / Strzeleckie emocje w Suchej Beskidzkiej. Klub „Czart” zaprasza na otwarty turniej / Operetkowa gala na Zamku Suskim. Wyjątkowy koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej już 26 czerwca / Groźne burze nad powiatem suskim. IMGW wydało ostrzeżenie 2. stopnia / Sprawdź, gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu! / Poważny wypadek w Skawicy. Droga DW957 całkowicie zablokowana! / Dawid Pająk nie zwalnia tempa. Kolejny międzynarodowy triumf pięściarza ze Stryszawy.
Dodano dnia 02.03.2020, 08:53
Spotkanie dotyczące budowy sieci gazowej na odcinku Białka – Juszczyn – Kojszówka
Burmistrz Makowa Podhalańskiego informuje, że w dniu 03.03.2020 r. (tj. najbliższy wtorek) w sali OSP Juszczyn Centrum odbędzie się spotkanie dotyczące budowy sieci gazowej na odcinku Białka – Juszczyn – Kojszówka.

Burmistrz zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców Białki, Juszczyna oraz Kojszówki.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.