Z OSTATNIEJ CHWILI
Strzeleckie emocje w Suchej Beskidzkiej. Klub „Czart” zaprasza na otwarty turniej / Operetkowa gala na Zamku Suskim. Wyjątkowy koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej już 26 czerwca / Groźne burze nad powiatem suskim. IMGW wydało ostrzeżenie 2. stopnia / Sprawdź, gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu! / Poważny wypadek w Skawicy. Droga DW957 całkowicie zablokowana! / Dawid Pająk nie zwalnia tempa. Kolejny międzynarodowy triumf pięściarza ze Stryszawy.
Dodano dnia 16.06.2018, 08:59
W Białce powstanie Otwarta Strefa Aktywności

Jeszcze w tym roku mieszkańcy Białki będą mogli korzystać z nowej siłowni plenerowej.

Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie pozytywnie zaopiniowało wniosek Burmistrza Makowa Podhalańskiego Pawła Sali i przy Szkole Podstawowej w Białce powstanie OSA – Otwarta Strefa Aktywności.

Planowana realizacja zadania IV kwartał 2018 roku, koszt inwestycji to 98 000 złotych.

Obecnie makowski urząd czeka na podpisanie umowy o współfinansowaniu zadania.
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.