Dodano dnia 14.01.2020, 11:06
W Makowie Podhalańskim uruchomiono 3000. Biedronkę w Polsce!

Tuż przed Sylwestrem, w poniedziałek 30 grudnia 2019 r., w Makowie Podhalańskim uruchomiony został drugi sklep sieci Biedronka. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy, wynika, że jest to 3000. placówka sieci w Polsce!

Sklep został otwarty w budynku przy ul. Wolności 29-31, w którym do końca listopada działał supermarket Mila (wcześniej POLOmarket). Po krótkich pracach adaptacyjnych sklep portugalskiej sieci handlowej został uruchomiony w ostatni poniedziałek ubiegłego roku.

Wbrew zwyczajom charakterystycznym dla uruchomienia nowych placówek, nie było tym razem wielkiego otwarcia, gazetek promocyjnych czy jakiejkolwiek kampanii reklamowej. Sklep został otwarty z dnia na dzień. Klientów zaskakuje w środku niedopracowane wnętrze, stare, zniszczone wyposażenie pozostałe po poprzednim sklepie oraz wiele elementów charakterystycznych jeszcze dla sieci Mila.

Z informacji otrzymanych od pracowników sklepu wynika, że będzie on czynny do końca stycznia. Później zostanie zamknięty na około dwa miesiące, podczas których zostanie przeprowadzony generalny remont budynku (zniknie m.in. pasaż handlowy w który mieści się obecnie kiosk, sklep z pościelą i sklep z zabawkami). Wielkie otwarcie placówki zaplanowano wstępnie na przełom marca i kwietnia.

Biuro Prasowe Biedronki nie chce udzielić żadnych oficjalnych informacji na temat otwarcia nowego sklepu w Makowie Podhalańskim. Odpowiedzi na przesłane zapytanie udzieliła jednak administracja fanpage’a sieci Biedronka, która potwierdziła, że sklep został otwarty tymczasowo i czeka go remont, po którym nastąpi uroczyste otwarcie.

Drugi sklep Biedronka w Makowie Podhalańskim, mieszczący się przy ul. Kolejowej, nadal prowadzi swoją działalność.

To kolejny jubileuszowy punkt na mapie powiatu suskiego. W listopadzie ub. r. 6000. Paczkomat firmy InPost został uruchomiony przy stacji Moya w Suchej Beskidzkiej.


AK

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image