Dodano dnia 09.07.2019, 10:08
Wybrano najpiękniejsze ogrody w Gminie Maków Podhalański
Jak co roku w I połowie czerwca w Gminie Maków Podhalański, Komisja Konkursowa wizytowała ogrody zgłoszone do udziału w  Konkursie „Na najpiękniejszy ogród, obejście w gospodarstwie rolnym”.
-Oglądane miejsca oczarowywały wspaniałymi kompozycjami roślin, formowanymi z pomysłowością zarówno na płaskim terenie jak również na trudniejszych do uprawy stokach. W wielu ogrodach zachwycała różnorodność gatunków roślin. Rezultatami niewątpliwie czasochłonnej, ale i dającej wielką satysfakcję pracy, niejednokrotnie angażującej kilka pokoleń rodziny, pochwalić się zechciało w tym roku 7 właścicieli ogrodów. Niestety w tym roku nie zgłosił się żaden właściciel gospodarstwa rolnego - informuje komisja konkursowa.

W kategorii „Ogród przydomowy” nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy:

I miejsce – Monika Stec z Juszczyna, która będzie reprezentować gminę w etapie powiatowym konkursu,
II miejsce – Paweł Łyga z Białki,

III miejsce – Magdalena Chorąży z Juszczyna,

III miejsce – Halina Mędrala z Grzechyni,

Wyróżnienie - Zofia Pajda z Grzechyni,

Wyróżnienie – Krzysztof Gigoń z Juszczyna,

Wyróżnienie – Kazimiera Natonek z Grzechyni.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Organizatorów gminnego etapu konkursu: Burmistrza Makowa Podhalańskiego oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Makowie Podhalańskim. Ich uroczyste wręczenie nastąpiło 30 czerwca podczas Tegorocznych Dni Ziemi Makowskiej.  

źródło: UG Maków Podhalański

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image