Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 16.02.2024, 10:21
Wypadek podczas prac leśnych Osielec - szczegóły.
15 lutego 2024 roku, około godziny 15:30, dyżurny w Stanowisku Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o wypadku podczas prac leśnych, gdzie jedna osoba została przygnieciona przez drzewo.

Natychmiast po otrzymaniu informacji, skierowano na miejsce siły i środki, w tym strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Suchej Beskidzkiej oraz strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych z Juszczyna Polany, Juszczyna Centrum oraz Osielca.

Po przybyciu na miejsce, pierwsze zastępy strażackie zastały ratowników medycznych udzielających pomocy osobie poszkodowanej. Strażacy pomogli zespołowi pogotowia ratunkowego w transporcie osoby poszkodowanej do miejsca lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Akcja ratunkowa trwała 1,5 godziny i wzięło w niej udział 5 zastępów, liczących łącznie 21 strażaków.


źródło: KPPSP w Suchej B. Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image