Dodano dnia 19.09.2023, 10:31
XXIII RAJD "PODBABIOGÓRSKIE MIASTA 2023 czyli Beskidy w kolorach jesieni".

Organizatorzy: Oddział PTTK w Suchej Beskidzkiej oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Makowie Podhalańskim.


1. Cele rajdu: Poznawanie piękna Beskidów w jesiennych kolorach. Propagowanie turystyki wśród dzieci i młodzieży poprzez zdobywanie odznak GOT. Wyrabianie tężyzny fizycznej, wyrabianie umiejętności posługiwania się mapą turystyczną. Popularyzacja Czytelni Letniej –Miejskiej Biblioteki Publicznej w Makowie Podhalańskim.

2. Główny termin rajdu:  4 października (środa) 2023r.,  godz.10.00 – 13.00

pozostałe  terminy 05 – 13.10.2023r.

3. Wpisowe:   6  zł od osoby.

4. Przebieg rajdu: Trasy dowolne wg regulaminu GOT

5. Meta rajdu: 

Czytelnia Letnia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Makowie Podhalańskim ul. 3 Maja 24. w godz. 11.00 – 14.00 lub Oddział PTTK w Suchej Beskidzkiej w zależności od uzgodnień opiekuna grupy z Oddziałem PTTK w Suchej Beskidzkiej.

6. Termin zgłoszeń:

Od 2 do 13 października 2023 r. na adres: Oddział PTTK w Suchej Beskidzkiej (tel. 33 87 43 670) wraz z listą uczestników, która powinna zawierać imię nazwisko, datę urodzenia. Opiekunowie proszeni są o podanie nr tel. kontaktowego na trasie oraz w którym dniu idą na rajd i gdzie odbierają świadczenia.

7. Miejsce odbioru świadczeń rajdowych:

Miejska Biblioteka Publiczna w Makowie Podhalańskim lub  Oddział PTTK w Suchej Beskidzkiej, w zależności od uzgodnień między opiekunem grupy a Oddziałem PTTK w Suchej Beskidzkiej.

8. Świadczenia rajdowe: okolicznościowe znaczki rajdowe (w zależności od zgłoszenia terminu przebycia trasy, znaczki mogą być wydane w terminie późniejszym w uzgodnieniu z opiekunem grupy.), punkty do GOT, pieczątki PTTK ,dyplomy dla drużyn, wydawnictwa turystyczne Starostwa.

9. Uczestnicy: W rajdzie mogą uczestniczyć drużyny zgłoszone przez szkoły, koła PTTK, inne organizacje oraz turyści indywidualni. Przy drużynach młodzieżowych wymagany jest opiekun, który ma ukończone 18 lat.

10. Obowiązki uczestników: uczestnicy przebywają trasy razem pod opieką osoby pełnoletniej. Na trasach obowiązują zasady kultury turystycznej. Za wszelkie wypadki jak i szkody wyrządzone osobom trzecim organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.

11. Dodatkowe informacje: tel. 506 303 332

Do zobaczenia na mecie!

Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj:
malopolskainfo24.pl

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image