Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 21.03.2024, 17:45
Zderzenie trzech pojazdów w Makowie Podhalańskim - szczegóły zdarzenia.
W tym momencie (godz. 18:40) droga jest już odblokowana.

Do zdarzenia doszlo na drodze krajowej 28 w miejscowości Maków Podhalański tuż po godzinie 17ej. (21.03.2024).

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący motocyklem marki bmw znalazł się w trudnej sytuacji, ponieważ z ulicy Kasztanowej wyjechała kierująca samochodem marki opel - (kierując się w stronę Makowa Podhalańskiego), natomiast poruszający się drogą K28 motocyklista został zmuszony do położenia motocykla w wyniku czego uderzył w opla meriwa, a następnie w jadący od strony Białki samochód marki bmw. 

Kierowca motocykla został zabrany do szpitala, gdzie są ustalane obrażenia jego ciała.
Natomiast w związku z tym zdarzeniem bedą prowadzone dalsze czynności, które pozwolą ustalić dokładny przebieg tego zdarzenia.

Na miejsce zdarzenia została również zadysponowana cała załoga Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Suchej Beskidzkiej oraz OSP Maków Podhalański. Po dojechaniu na miejsce poszkodowany był już pod opieką zespołu ratownictwa medycznego w karetce. Droga była całkowicie zablokowana.
Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zabezpieczyli miejsce lądowania LPR.  
W działaniach udział brały 3 pojazdy pożarnicze, strażaków 13.


Foto: przejazdyalarmowe112Foto:Foto: Regionalny Reporter:
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image