Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 10.04.2024, 12:42
Znamy datę II tury wyborów w Makowie Podhalańskim.
Miejskiej Komisja Wyborcza w Makowie Podhalańskim w dniu z dnia 9 kwietnia 2024 r. podjęła uchwałę o przeprowadzeniu ponownego głosowania w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego (Burmistrza Makowa Podhalańskiego) w dniu 21 kwietnia 2024 r.

W wyborach przeprowadzonych w dniu 7 kwietnia 2024 r. żaden z 6 kandydatów nie został wybrany na Burmistrza Makowa Podhalańskiego, ponieważ nie otrzymał więcej niż połowę ważnie oddanych głosów.

W dniu 21 kwietnia 2024 r. zostanie przeprowadzone ponowne głosowanie na dwóch kandydatów, którzy otrzymali największą liczbę ważnych głosów.

Kandydatami na burmistrza w ponownym głosowaniu są: 

   1. SALA Paweł Stanisław
    Zgłoszony przez KWW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

   2. SURMIAK Michał
    Zgłoszony przez KWW MICHAŁ SURMIAK


Głosowanie zostanie przeprowadzone w godzinach od 7.00 do 21.00 w tych samych lokalach wyborczych, co w dniu 7 kwietnia 2024 r.


Źródło: UG Maków Podhalański

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image