Z OSTATNIEJ CHWILI
Nawałnica nad powiatem suskim – strażacy interweniowali 16 razy! / Sucha Beskidzka: Profilaktyka raka piersi – zdrowie w Twoich rękach (wideo) / Pożar w zakładzie FABIOS – na szczęście tylko ćwiczenia / Nietrzeźwi kierujący wyeliminowani przy pomocy Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa! / Dziewczyna z wyspy – niezwykłe widowisko teatralne w Suchej Beskidzkiej / Odnowiona sala gimnastyczna w Toporzysku oddana do użytku / Miejska Orkiestra Dęta w Suchej Beskidzkiej podbiła Festiwal we Wrześni! / Meteorolodzy przewidują burzę / Sprawdź gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu / Program Oaza - bezpłatne dostawy wody dla mieszkańców Gminy Budzów / Anatomia piękna Alicji Przybyszowskiej w Suchej Beskidzkiej / SKL Sucha Beskidzka z sukcesami w Lublinie i Brnie!
Dodano dnia 29.05.2021, 19:14
Akcja „102 litry krwi na 102. rocznicę powstania Policji”

To niby pospolity slogan, że krew ratuje życie, ale bez niej nie można przeprowadzić żadnej poważnej operacji i pomóc ofiarom wypadków drogowych, czy katastrof komunikacyjnych. Wielu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej regularnie oddaje krew.

26 maja 2021r.  w oddziale terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa mieszczącym się przy Szpitalu Rejonowym w Suchej Beskidzkiej, pod fachową i troskliwą opieką pielęgniarek, można było oddać swoją krew w ramach akcji „102 litry krwi na 102. rocznicę powstania Policji”. W tym dniu zgłosiło się kilkunastu chętnych, wśród których byli policjanci, pracownicy suskiej Policji, a także przedstawiciele innych służb mundurowych oraz mieszkańcy. Łącznie zebrano 5,4 litra tego cennego płynu. 

Zbiórka krwi pod hasłem „102 litry krwi na 102. rocznicę powstania Policji” została zainaugurowana przez Małopolską Policję wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie 5 lutego 2021 roku. Jej celem jest uczczenie jubileuszu 102. rocznicy powstania polskiej Policji oraz zebranie jak największej ilości krwi, każdego dnia ratującej życie poszkodowanym w wypadkach, chorym onkologicznie, czy też osobom po przeszczepach.

Do 31 lipca br. w Suchej Beskidzkiej tę akcję można wesprzeć oddając indywidualnie krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ulicy Szpitalna 22 w Suchej Beskidzkiej. Można to zrobić także w innych oddziałach terenowych -  przy rejestracji należy poinformować, że oddaje się krew na akcję „102 litry krwi na 102. rocznicę powstania Policji” lub podać numer akcji M115.26 maja 2021r.  w oddziale terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa mieszczącym się przy Szpitalu Rejonowym w Suchej Beskidzkiej, pod fachową i troskliwą opieką pielęgniarek, można było oddać swoją krew w ramach akcji „102 litry krwi na 102. rocznicę powstania Policji”. W tym dniu zgłosiło się kilkunastu chętnych, wśród których byli policjanci, pracownicy suskiej Policji, a także przedstawiciele innych służb mundurowych oraz mieszkańcy. Łącznie zebrano 5,4 litra tego cennego płynu. 

Zbiórka krwi pod hasłem „102 litry krwi na 102. rocznicę powstania Policji” została zainaugurowana przez Małopolską Policję wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie 5 lutego 2021 roku. Jej celem jest uczczenie jubileuszu 102. rocznicy powstania polskiej Policji oraz zebranie jak największej ilości krwi, każdego dnia ratującej życie poszkodowanym w wypadkach, chorym onkologicznie, czy też osobom po przeszczepach.

Do 31 lipca br. w Suchej Beskidzkiej tę akcję można wesprzeć oddając indywidualnie krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ulicy Szpitalna 22 w Suchej Beskidzkiej. Można to zrobić także w innych oddziałach terenowych -  przy rejestracji należy poinformować, że oddaje się krew na akcję „102 litry krwi na 102. rocznicę powstania Policji” lub podać numer akcji M115.
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.