Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 01.04.2024, 09:38
AKTUALIZACJA - To już pewne! Powstanie plaża nudystów.
Plaża nudystów nad Jeziorem Mucharskim!

To już pewne!

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie, przychylając się do ogromnej liczby wniosków, które w ostatnim czasie wpłynęły na biurko wojewody, wydał zgodę na budowę plaży nudystów nad Jeziorem Mucharskim.

Plaża będzie usytuowana przy terenach zielonych, w okolicy mostu kolejowego na Skawie.

Jest to wyjątkowo urokliwe miejsce, gdzie zakole rzeki Skawa łączy się z Jeziorem Mucharskim.

Pierwsze prace rozpoczną się tuż po świętach. To właśnie wtedy ruszą pierwsze piaskarki, których zadaniem będzie dostarczenie piasku, którego ilość pozwoli na przygotowanie dużej plaży.

Zgodnie z informacjami, które do nas dotarły plaża będzie w stanie pomieścić około 300 osób.

Będziemy was informować na bieżąco o postępach prac.


AKTUALIZACJA - 02.04 2024 : 
Dzień dobry. Szanowni Państwo - nasz wczorajszy post, dotyczący budowy "plaży nudystów" był oczywiście primaaprilisowym żartem.
Jednak z uwagi na pozytywny odbiór, sporo komentarzy i wysyp obietnic wyborczych - kto wie, być może i z żartu zrobi się poważna inwestycja...  Udanego dnia - zespół powiatsuski24.plAutor: powiatsuski24.pl

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image