Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 28.10.2019, 09:14
Asp. Krzysztof Błachut najlepszym kierownikiem dzielnicowych
W ramach Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2019”  trzecie miejsce w klasyfikacji indywidualnej zajął  sierż. szt. Bartosz CHŁOND z KWP w Krakowie (Komisariat Policji VI w Krakowie). Najlepszy kierownik rewirów dzielnicowych to  asp. Krzysztof BŁACHUT z KWP w Krakowie (KPP w Suchej Beskidzkiej).  Puchar dla najlepszej drużyny również  trafił do KWP w Krakowie – w klasyfikacji generalnej wygrali bowiem asp. Krzysztof BŁACHUT, mł. Asp. Krzysztof GUCWA (KPP Gorlice), sierż. szt. Bartosz CHŁOND.
25 października 2019 r. tuż po godzinie 13.00 policjanci zmagający się w trzydniowych rozgrywkach w ramach Finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2019”, a także ich przełożeni i zaproszeni goście wzięli udział w uroczystości kończącej zawody. Zaszczytny tytuł najlepszego w kraju dzielnicowego przypadł w udziale sierż. szt. Sylwestrowi GRZELAKOWI z KWP w Łodzi, miejsce drugie zajął reprezentant KWP we Wrocławiu st. sierż.  Mariusz DELIJEWSKI, a na najniższym stopniu podium stanął sierż. szt. Bartosz CHŁOND z KWP w Krakowie.

Najlepsi kierownicy rewirów dzielnicowych to:
I miejsce: asp. Krzysztof BŁACHUT z KWP w Krakowie
II miejsce: asp. szt. Waldemar LESZCZYŃSKI z KWP w Łodzi
III miejsce: asp. szt. Krzysztof TACKA z KWP w Katowicach

Zanim jednak zwycięzcy spośród 51 uczestników zawodów pojawili się na podium, musieli stoczyć zaciętą rywalizację w czterech lub pięciu konkurencjach. Oto ich zwycięzcy:

- kierownik rewiru dzielnicowych: asp. szt. Waldemar LESZCZYŃSKI - KWP w Łodzi

Natomiast puchar dla najlepszej drużyny pojedzie do KWP w Krakowie – w klasyfikacji generalnej wygrali bowiem asp. Krzysztof BŁACHUT, mł. Asp. Krzysztof GUCWA, sierż. szt. Bartosz CHŁOND. Drugie miejsce zajął zespół z KWP w Łodzi w składzie: asp. szt. Waldemar LESZCZYŃSKI, sierż. Szt. Sylwester GRZELAK, asp. szt. Sławomir SZYMAŃSKI, a na trzeciej pozycji uplasowali się reprezentujący KWP w Białymstoku asp. szt. Arnold TETERDYNKO, st. sierż. Tomasz KWIATKOWSKI, sierż. szt. Tomasz NAREL.