Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 14.03.2022, 10:52
Dary z Niemiec dla Ukrainy

W minioną sobotę  do gminy Jordanów dotarł transport darów dla uchodźców z Ukrainy. Wszystko za sprawą pani Agnieszki Luchowskiej i pana Bartłomieja Kurosa, którzy w niemieckiej miejscowości Losheim zorganizowali zbiórkę dla potrzebujących.

W akcję włączyła się firma „Schulligen Reisen” z Losheim – Britten, której szefowa Claudia Schulligen zorganizowała darmowy transport darów do Polski, a także skoordynowała zbiórkę przez niemiecki Tennis Club Losheim i zadbała o nagłośnienie akcji w lokalnej prasie.
Po polskiej stronie akcję koordynowała pani Iwona Gołdyn – prezes Związku Dużych Rodzin 3+ Koło Jordanów i Maków Podhalański. Dzięki uprzejmości wójta gminy Jordanów Artura Kudzi, dary zostały zdeponowane w gminnym magazynie, skąd zostaną przekazane potrzebującym.

źródło: UG Jordanów
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image