Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 29.01.2018, 09:45
Duży sukces pływaków z UKS „Jasień”

Kilkanaście medali wywalczyli zawodnicy UKS „Jasień” na zawodach, które odbyły się w niedzielę w Myślenicach.

W zawodach wzięło udział 26 członków UKS „Jasień” Sucha Beskidzka.

W wyniku rywalizacji (startowało ok 300 zawodniczek i zawodników) członkowie suskiego klubu uzyskali następujące wyniki:

Ponadto sztafeta w składzie:

Habowska Weronika, Panek Nikola, Koczur Michał, Pająk Mikołaj – zajęła 1 miejsce

Druga sztafeta w składzie Parchańska Julia, Droński Wojciech, Talaga Maciej, Łazarz Milena zająła 5 miejsce (do 3 miejsca zabrakło 1 sekundy)

Oraz sztafeta w składzie Sarna Matrusz, Wrona Ewa, Pochopień Pawał, oraz Piątek Zofia zajęła 9 miejsce.

O sporym pechu może mówić Natalia Fortuna, Kacper Jurek, Wajdzik Zuzanna gdyż w swoich wyścigach zajęli 4 miejsca.

Wiktoria Gracjasz oraz Weronika Habowska otrzymały dyskwalifikację, a wygrały konkurencję.

źródło: UKS "Jasień"