Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 10.03.2023, 10:29
Dzień kobiet w suskiej komendzie Policji
Z okazji „Dnia Kobiet”, Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej, insp. Dariusz Drobny wraz ze swoim I Zastępcą podinsp. Marcinem Kaczmarkiem oraz kadrą kierowniczą suskiej jednostki złożyli najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania dla policjantek i pracownic suskiej Policji z okazji przypadającego 8 marca Dnia Kobiet.
Podczas uroczystego spotkania Komendant podkreślił ważną rolę jaką spełniają kobiety wykonując obowiązki zawodowe jako funkcjonariusz Policji lub pracownik Policji. Podziękował również za wzorowe wykonywanie zadań służbowych oraz życzył wszelkiej pomyślności zarówno w pracy jak i w życiu osobistym. W imieniu Zarzadu Terenowego NSZZP złozyl życzenia wszystkim policjantkowm i pracownicom Policji asp.szt. Tadeusz Gacek.  Do życzeń dołączyli także pozostali panowie.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image