Dodano dnia 20.05.2020, 08:15
Gmina Maków Podhalański: Informacja o wznowieniu działalności przedszkoli
Burmistrz Makowa Podhalańskiego informuje, że od dnia 25.05.2020r planowane jest wznowienie działalności przedszkola i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Maków Podhalański.
Warunkiem wznowienia działalności placówek jest spełnienie warunków określonych w wytycznych Ministra Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia.

Obecnie w placówkach trwają przygotowania, uwzględniające w/w wytyczne w celu zapewnienia bezpiecznej organizacji opieki i żywienia.

Dyrektorzy przeprowadzają rozeznanie ilu rodziców jest zainteresowanych posłaniem dzieci do przedszkola i oddziałów przedszkolnych.

Informuję ponadto, że wznowienie działalności i zakres świadczonej opieki w niepublicznych przedszkolach na terenie Gminy Maków Podhalański pozostaje do decyzji organów prowadzących te przedszkola.


Burmistrz Makowa Podhalańskiego

Paweł Sala

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image