Dodano dnia 09.07.2020, 08:25
Karnety na basen wciąż aktualne !
Z powodu pandemii koronawirusa Kryta Pływalnia w Suchej Beskidzkiej od dnia 13 marca 2020 r. pozostaje zamknięta. Przymusowe zamkniecie basenu spowodowało nie tylko przerwę w jego działalności, ale doprowadziło do konieczności likwidacji zakładu budżetowego. Jak jednak zapewniają władze powiatu suskiego, oznacza to raczej zawieszenie funkcjonowania basenu niż rzeczywistą jego likwidację. Budynek nie będzie przeznaczony na inne cele, a kiedy zaistnieją ku temu warunki, pływalnia zostanie ponownie uruchomiona.
Osoby, które nadal posiadają karnety na suski basen, informujemy, że są one wciąż aktualne. Zarząd Powiatu Suskiego ustalił zasady korzystania z karnetów po uruchomieniu pływalni
w Suchej Beskidzkiej, a mianowicie:
- wszystkie karnety, które począwszy od 1 marca 2020 r. były ważne i aktywne, mają ustalony bezterminowy okres ważności, aż do wyczerpania całej wartości karnetu.
- przez pierwszy rok (365 dni) licząc od dnia wznowienia działalności basenu, do zniżki zawartej w karnetach będzie dodana dodatkowa 10% zniżka, czyli karnety, które miały 10% zniżki, będą miały 20%, a karnety, które miały 20% zniżki, będą miały 30% zniżki.

Więcej informacji w tej sprawie  można uzyskać na stronie internetowej krytej pływalni w Suchej Beskidzkiej oraz pod numerem telefonu 33 874 55 30 w terminie do 31 lipca 2020 r.

źródło: UM Sucha Beskidzka
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image