Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 30.08.2022, 12:06
Mieszkańcy powiatu suskiego startowali w III Biegu na Zaporę Świnna Poręba
III Bieg na Zaporę Świnna Poręba za nami! W zawodach wystartowało 150 zawodników. Ścigali się na dwóch dystansach: 5 i 10 kilometrów. Trasa biegu wiodła przez malownicze tereny w sąsiedztwie Jeziora Mucharskiego. Nie zabrakło podbiegów i zbiegów, które urozmaicają wyścig, ale też są dodatkowym utrudnieniem dla zawodników.
Bieg Główny na 10 kilometrów w kategorii OPEN wygrał Krzysztof Orzeł (Węgrzce Wielkie, Grupa ZUE), drugi był Norbert Szymula (Skawina, Skawina Biega), a trzeci Grzegorz Zachura z Wadowic.

Bieg Towarzyszący na 5 kilometrów w kategorii OPEN wygrał Maciej Wieczorek (Oświęcim, Zadyszka Oświęcim), drugi przybiegł Mateusz Guzik z Osielca, a na najniższy miejscu podium stanął Adam Ryńca (Chrzanów, Chrzanów Biega).

W biegu na 5 kilometrów w kategorii kobiet, Moniak Zofia z Tarnawy Górnej była druga, Steczek Magda z Suchej Beskidziej zajęła 3 miejsce, Leśniak Grażyna z Zembrzyce była czwarta, a piąte miejsce zajęła  Piontek Małgorzata z Budzowa.

Wyniki w pozostałych kategoriach: WYNIKI

Oprócz samego biegu na miejscu najmłodsi mogli skorzystać z zabaw zorganizowanych przez profesjonalnych animatorów, a każdy chętny mógł spróbować swoich sił w grze Koło Fortuny Wód Polskich i wygrać ufundowane przez nas nagrody rzeczowe. Pogoda nam jak zwykle dopisała, atmosfera była doskonała, a wszystko można zobaczyć w naszej galerii zdjęciowej poniżej.

źródło: Wody Polskie