Dodano dnia 03.12.2021, 11:47
Nowy radiowóz dla policjantów z powiatu suskiego
Policjanci z Komisariatu Policji w Jordanowie wzbogacili się o jeden nowy radiowóz. Jego pozyskanie było możliwe dzięki współfinansowaniu ze strony jednostek samorządu terytorialnego.
Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej po raz kolejny przystąpiła do programu organizowanego przez Komendę Główną Policji, którego celem jest połączenie środków budżetowych Policji ze środkami samorządów terytorialnych w podziale 50/50 na zakup sprzętu transportowego. W wyniku przeprowadzonej analizy, najpilniejszą potrzebą było odnowienie taboru i zapewnienia bezpieczeństwa policjantom, pełniącym służbę w Komisariacie Policji w Jordanowie.

Na podjęte działania Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej insp. Dariusza Drobnego oraz Komendanta Komisariatu Policji w Jordanowie st.asp. Krzysztofa Błachuta, odpowiedziały samorządy z terenu działania Komisariatu Policji w Jordanowie tj.: Urząd Miasta Jordanów, Urząd Gminy Jordanów, Urząd Gminy Bystra-Sidzina,  przeznaczając na ten cel łącznie 60 tysięcy złotych. W ramach ww. programu został zakupiony oznakowany radiowóz Kia SPORTAGE. Pojazd ten będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy z terenu Komisariatu Policji w Jordanowie,  zastąpując wysłużony samochód marki Kia CEED.

Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej serdecznie dziękuje wszystkim samorządom, które przyczyniły się do wzmocnienia i unowocześnienia floty policjantów z Komisariatu Policji w Jordanowie. Nowy radiowóz znacznie podniesie bezpieczeństwo w regionie,  ułatwi realizację obowiązków w czasie codziennej służby, a także pozwoli szybciej dotrzeć na interwencję w nieraz trudno dostępne miejsca nie tylko na terenie Jordanowa, ale też na terenie całego powiatu suskiego.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image