Dodano dnia 16.10.2020, 16:37
#Orewtarnawa w KPP w Suchej Beskidzkiej
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej przyjęli wyzwanie od Targowicy Nowy Targ do Challeng-u pn. „Ważna Sprawa Rozbuduj OREW Tarnawa”.
Policjanci z powiatu suskiego często włączają się w różne akcje charytatywne. Ostatnio zostali nominowani do challeng-u pod nazwą „Ważna Sprawa Rozbuduj OREW Tarnawa – ja Wpłaciłem Ty też wpłać”, w którym są zbierane pieniądze na rozbudowę Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Tarnawie Górnej. Zasady są bardzo proste, nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą kopnąć piłką oraz wpłacić dobrowolną kwotę pieniędzy. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje, do podjęcia i wykonania zadania.

Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Tarnawie Górnej jest niepubliczną, specjalistyczną placówką oświatową prowadzoną przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zawoi. Ośrodek jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim, znacznym i umiarkowanym ze sprzężonymi niepełnosprawnościami w wieku 3-25 lat, które potrzebują kompleksowej, wielodyscyplinarnej rehabilitacyjno – terapeutyczno – edukacyjno – rewalidacyjnej pomocy świadczonej w odpowiednich warunkach i z opieką dostosowaną do stanu wychowanków. Głównym zadaniem placówki jest kompleksowa i specjalistyczna rehabilitacja dzieci i młodzieży tj. praca nad poprawą rozwoju ruchowego, społecznego oraz intelektualnego, nauka umiejętności komunikacyjnych, pomoc w zdobywaniu niezależności w życiu.

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej do zadania „Ważna Sprawa Rozbuduj OREW Tarnawa” nominowała:

- Komendę Powiatową Policji w Wadowicach
- Komendę Powiatową Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej
- Beskidzką Grupę GOPR w Szczyrku

Zadanie zostało wykonane, co zostało uwiecznione na poniżej zamieszczonym filmie.
https://www.youtube.com/watch?v=tkyfgNejhcY&feature=emb_title

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image