Dodano dnia 07.05.2019, 14:54
Pomóżmy strażakom z Zawoi zebrać pieniądze na samochód

Ochotnicza Straż Pożarna Zawoja Górna ma w tym roku poważne plany na doposażenie się w drugi samochód ratowniczo-gaśniczy, aby sprawniej i lepiej pomagać mieszkańcom i turystom którzy odwiedzają babiogórską okolicę. Jednak potrzebują jeszcze pomocy, aby zebrać odpowiednią sumę pieniędzy na zakup samochodu.

OSP Zawoja Górna ma już część środków niezbędnych do zakupu samochodu - 35 000,00 zł to środki jakie sami zebrali i odłożyli w ciągu ostatnich lat, 10 000,00zł to pomoc w formie dotacji od Urzędu Gminy Zawoja, łącznie 45 000,00zł.

-Państwa prosimy jedynie o dofinansowanie naszego pomysłu w niewielkiej części. Samochód, który planujemy zakupić, będzie samochodem używanym i karosowanym do naszych potrzeb, w związku z czym w znacznym stopniu zmniejszy to cenę samochodu. Koszty zakupu samochodu wraz z podstawowym wyposażeniem szacujemy na wysokość około 60 000,00 - 70 000,00zł.

-Brakuje nam już tak bardzo niewiele by zrealizować swój plan. Jednak potrzebujemy Waszej pomocy. Z tego miejsca zwracamy się z gorącą prośbą o dofinansowanie naszej działalności, poprzez zbiórkę pieniędzy.

Z całego serca dziękujemy wszystkim za przekazanie każdej złotówki na naszą zbiórkę na portalu https://zrzutka.pl/xv6h56 - piszą strażacy z OSP Zawoja Górna.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image
Na tej stronie