Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 03.03.2023, 12:40
Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej zaprasza na VI Powiatowy Festiwal Nauki
W dniach 07, 08, 09 marca br., w godzinach  od 9.30 do 13.00  w Suchej Beskidzkiej na terenie obiektów należących do Zespołu Szkół im. W. Goetla, (ul. Kościelna 5) oraz Starostwa Powiatowego (ul. Kościelna 5b) odbędzie się VI Powiatowy Festiwal Nauki. Inicjatywa ta adresowana jest  do uczniów ósmych klas szkoły podstawowej. 
Głównym celem  tego przedsięwzięcia jest promowanie oferty edukacyjnej szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez powiat suski na rok szkolny 2023/2024. 

W ramach Powiatowego Festiwalu Nauki planowane są następujące działania:
  • - prezentacje multimedialne oferty kształcenia szkół ponadpodstawowych w mediatece ZS im. W. Goetla,
  • - prezentacje oferty edukacyjnej szkół ponadpodstawowych na stoiskach wystawienniczych przygotowanych w hali sportowej ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej,
  • - pokaz naukowy pn: „Nauka i zabawa z niskimi temperaturami” w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej,
  • - spotkania z doradcami zawodowymi, pracownikami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej,
  • - konsultacje z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy oraz Cechu Rzemiosł Różnych.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image