Dodano dnia 17.11.2022, 08:41
Sucha Beskidzka: Nowy repertuar kina
Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej przygotowało nowy repertuar kinowy od 25 listopada do 11 grudnia.
Wśród propozycji filmowych nie mogło zabraknąć przedświątecznego hitu "Listy do M. 5" - ten popularny w tym okresie film będzie można obejrzeć w ostatni weekend listopada, 6 grudnia w Mikołajki oraz dodatkowo w niedzielę, 11 grudnia.

- Zapraszamy również na najnowszą premierę produkcji z wytwórni Marvel - "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu". Film z pewnością ucieszy fanów gatunku i szeroko pojętej fantastyki kinowej. W poniedziałek 28, oraz wtorek 29 listopada wyemitujemy film "Prorok", czyli fabularyzowaną opowieść o kardynale Stefanie Wyszyńskim, który w okresie komunizmu zmagał się z prześladowaniem ze strony sowieckich władz - piszą przedstawiciele Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej.

Nie zabraknie również bajek i filmów familijnych, zwłaszcza w okresie Mikołajek. Proponujemy dwa tytuły: "Kierunek: Księżyc" - opowieść o bohaterskim chłopcu, który, aby pomóc siostrze, rusza z misją ratunkową na.... Księżyc.

Drugi film to "Wielki zielony krokodyl domowy" - pozycja dla nieco starszych dzieci, opowiadająca historię Lyle′a, poznającego małego krokodyla, obdarzonego niezwykłym talentem wokalnym. Ich przyjaźń zostanie wystawiona na próbę przez złośliwego sąsiada.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image