Dodano dnia 17.01.2020, 15:03
Suski kierownik dzielnicowych nominowany do plebiscytu Osobowość Roku 2019
Aspirant Krzysztof Błachut w plebiscycie Gazety Krakowskiej został nominowany do konkursu Osobowość Roku 2019 w kategorii Polityka, Samorządność i Społeczność Lokalna.
Policjant na co dzień realizuje czynności w ramach profilaktyki i prewencji Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej jako kierownik dzielnicowych. Wśród samych policjantów, zarówno w suskiej jednostce oraz podległych komisariatach znany jest z otwartości, chęci pomocy, jak i też dzielenia się posiadaną wiedzą policyjną.  Dowodem jego profesjonalizmu są osiągnięcia w wygrywanych konkursach, i to nie tylko na etapie małopolskim, ale też na etapie ogólnopolskim :
-  1  miejsce w Polsce w IX edycji konkursu „Dzielnicowy Roku” w 2016 r.,
- 1 miejsce w Polsce jako kierownik rewiru dzielnicowych, Finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych Dzielnicowy Roku w 2019 r.

Kierownik Błachut najczęściej widywany jest w szkołach i instytucjach w czasie zajęć profilaktycznych w ramach kampanii: „Narkotyki i dopalacze zabijają” z wykorzystaniem walizki profilaktycznej. Zajęcia te prowadzone przez aspiranta  Krzysztofa cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że termin ustalany jest z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Głos na aspiranta  Krzysztofa można oddać, wysyłając sms o treści RAS.133 na numer 72355

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image