Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 06.06.2024, 10:41
Trzy dni atrakcji! Już dziś wystartuje Valvoline Rajd Małopolski!
Valvoline Rajd Małopolski to trzydniowe widowisko sportowe i motoryzacyjne, a także wydarzenie dla całych rodzin. Gdzie i kiedy zawodnicy będą się ścigać? Jakie dodatkowe atrakcje na Was czekają?  Najważniejsze informacje w pigułce.

Choć Valvoline Rajd Małopolski to młoda impreza, to już zdążyła zaskarbić sobie uznanie zawodników, sympatię mieszkańców, stając się jednocześnie ważnym wydarzeniem w sportach motorowych w Polsce  i nie tylko. Valvoline Rajd Małopolski to wydarzenie przygotowywane z myślą o zawodnikach, kibicach oraz mieszkańcach, promujące piękne tereny Beskidu Makowskiego. Inicjatorem organizacji zawodów jest Gabriel Borowy, pochodzący z Makowa Podhalańskiego, od lat młodzieńczych związany i zafascynowany rajdami samochodowymi.CZWARTEK, 6 CZERWCA

Od 16:00 – miasteczko rajdowe na Rynku w Wadowicach, a w nim atrakcje dla dzieci i dorosłych, w tym symulatory rajdowe, animacje, konkursy, nagrody i muzyka. Uroczyste otwarcie rajdu zaplanowano na czwartkowy wieczór (6 czerwca). O godzinie 20:00 zawodnicy ze swoimi samochodami rajdowymi pojawią się na wadowickim rynku, by oficjalnie rozpocząć Valvoline Rajd Małopolski. Będzie to pierwsza okazja, by poczuć te niezwykłe emocje, zobaczyć z bliska rajdówki i przybić piątkę z zawodnikami. 


PIĄTEK, 7 CZERWCA

Od 8:00 do 12:00 – przejazdy rajdówek  na odcinku testowym Stryszawa (2,38 km). Od 15:48 i 18:44 – przejazdy rajdówek  na odcinku specjalnym Barwałd (9,72 km). Od 16:11 i 19:07 - przejazdy rajdówek  na odcinku specjalnym Mucharz (19,07 km). Od 16:00 – miasteczko rajdowe na Rynku w Wadowicach, a w nim atrakcje dla dzieci i dorosłych, w tym symulatory rajdowe, animacje, konkursy, nagrody i muzyka. Od 17:26 i 20:12 – przejazdy zawodników i rajdówki,  a także mechaników pracujących  przy samochodach w parku serwisowym  w Wadowicach (ul. Nadbrzeżna I). Od 20:55 – przejazdy rajdówek na odcinku specjalnym w centrum Wadowic (1,35 km). 


SOBOTA, 8 CZERWCA

Od 7:48, 11:52 i 15:08 – przejazdy rajdówek na odcinku specjalnym BTH Stryszów  (9,3 km). Od 8:41, 12:45 i 16:01 – przejazdy rajdówek na odcinku specjalnym Zawoja (14,35 km). Od 9:39 – przejazdy rajdówek na odcinku specjalnym Maków Podhalański (4,32 km ). Od 10:54 i 14:10 – przejazdy zawodników i rajdówki,  a także mechaników pracujących  przy samochodach w parku serwisowym  w Wadowicach (ul. Nadbrzeżna I). Od 17:29 – przejazdy rajdówek na odcinku specjalnym RMF FM Power Stage Maków Podhalański (5,45 km). Przez cały dzień – atrakcje dla dzieci i dorosłych na Rynku w Makowie Podhalańskim oraz przy estradzie Makowianka. Od 16:03 – ceremonia zakończenia rundy Rajdowych Mistrzostw Południa. Od 17:49 – ceremonia zakończenia rajdu. Wieczorem – po zakończeniu rajdu rozpocznie się koncert Goorala,  czyli Mateusza Górnego, a także spektakl muzyki i światła.Informacje dla kibiców: https://rajdmalopolski.pl/kibice/
Rajdowa Zrzutka PCK Lachowice: https://zrzutka.pl/we4awcRajdy samochodowe to sport widowiskowy, emocjonujący, ale także niebezpieczny. Dlatego też, gdy podziwiasz walkę najszybszych zawodników w Polsce, zachowaj zdrowy rozsądek i przestrzegaj podstawowych zasad kibicowania. Dzięki temu wszyscy będziemy mogli w pełni cieszyć się sportowymi emocjami.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image