Z OSTATNIEJ CHWILI
Zaproszenie - 107. rocznica odzyskania Niepodległości w Suchej Beskidzkiej / Nowa poradnia rodzinna w Suchej Beskidzkiej! Bezpłatna pomoc dla rodzin już dostępna / Powiat suski gotowy na zimę – ustalono wykonawców utrzymania dróg powiatowych / Ostrzeżenie meteorologiczne: gęste mgły w regionie / Bezpłatna mammografia w Makowie Podhalańskim i Stryszawie / Konkurs plastyczny Barwy Niepodległej w Gminie Bystra-Sidzina / Mieszkańcy Małopolski wybierają najciekawszą inicjatywę społeczną! Wśród kandydatów także projekty z powiatu suskiego / Emerytura lub renta bez podatku? Sprawdź, dla kogo to korzystne! / Zaproszenie na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości w Osielcu / Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osielcu z nowymi pracowniami i wyposażeniem / Podsumowanie Wszystkich Świętych 2025 na drogach powiatu suskiego / 19-latek z powiatu suskiego zatrzymany w Oświęcimiu. Stracił prawo jazdy za nadmierną prędkość / Ogłoszenie o pracę na stanowisko Stolarz – Operator Maszyn i Urządzeń / Ogłoszenie o pracę na stanowisko Pracownik Administracji w Dziale Kadr / Sucha Beskidzka zabezpiecza się przed suszą! Powstają dwa potężne zbiorniki na wodę / Bezpieczeństwo osób starszych – szkolenie dla seniorów w Suchej Beskidzkiej / Policja podsumowała "Wszystkich Świętych" w Małopolsce / Pożar busa w Jordanowie / Sprawdź gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu / Ostrzeżenie meteorologiczne: intensywne opady deszczu w regionie / 20 lat z pasją do tradycji: Jubileusz Zespołu Regionalnego Ziemia Suska / Strzelcy z SJS 3031 kwestowali dla Fundacji ''Niezłomni'' w Makowie Podhalańskim / Pożar budynku w pobliskich Gilowicach / Wieczorna interwencja służb w Jordanowie!
Dodano dnia 18.12.2018, 09:30
Uroczyste przekazanie radiowozów dla suskich policjantów

Tabor suskiej Policji zasiliły trzy radiowozy oznakowane i dwa nieoznakowane. Samochody będą wykorzystywane w służbie przez policjantów na terenie powiatu suskiego.

Pięć radiowozów zostało zakupionych w połowie z budżetu Policji, a w połowie z budżetu samorządów w ramach tzw. sponsoringu, projektu realizowanego przez Komendę Główną Policji. Oznakowane samochody marki Opel Mokka z napędem na cztery koła trafiły do Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim, Komisariatu Policji w Jordanowie oraz Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej. Komendę Powiatową Policji zasilił także nieoznakowany Opel Mokka, a Komisariat Policji w Makowie Podhalański otrzyma jeszcze pojazd marki Hyundai, który dotrze w najbliższym czasie. Wszystkie radiowozy zostały poświęcone przez ks. dziekana Tadeusza Różałowskiego – kapelana policji powiatu suskiego.  

Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej mł. insp. Dariusz Drobny podziękował za finansowe wsparcie w roku 2018 wszystkim samorządom - W imieniu własnym i wszystkich policjantów serdecznie dziękuję za wsparcie finansowe jakiego udzieliliście państwo w 2018 roku na zakup samochodów służbowych, które będą wykorzystywane przez policjantów dla bezpieczeństwa mieszkańców powiatu suskiego, ale również podniesienia bezpieczeństwa użytkujących je policjantów w trakcie pełnienia służby. Taka liczba radiowozów to duże wzmocnienie dla naszej jednostki.

Starosta Suski oraz samorządowcy pogratulowali Komendantowi pozyskania nowych samochodów, a policjantom życzyli bezpiecznej służby z ich wykorzystaniem. Wszyscy zebrani zgodnie stwierdzili, że te radiowozy są dowodem na wzorową współpracę suskiej Policji z samorządami. 

Na zakończenie odbyło się przedświąteczne spotkanie, na którym został zaprezentowany kalendarz jubileuszowy, który powstał dla podkreślenia, że rok 2019 będzie rokiem szczególnym dla policjantów, z uwagi na obchody 100-lecia powstania polskiej Policji.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.