Dodano dnia 09.10.2021, 09:59
Utrudnienia na szlaku turystycznym prowadzącym w kierunku Schroniska PTTK na Leskowcu
Nadleśnictwo Sucha informuje o utrudnieniach na niebieskim szlaku turystycznym prowadzącym z Tarnawy Górnej w kierunku Schroniska PTTK na Leskowcu w leśnictwie Tarnawa. Prace prowadzone są na terenie oddziału 144, 145 oraz 146 na odcinku 1700 metrów.
Przyczyną utrudnień  są prowadzone w rejonie szlaku ścinka i zrywka drewna. Przypomina się, że teren prowadzenia tych prac jest objęty zakazem wstępu z uwagi na bezpieczeństwo od 08.10.2021 do 5.11.2021r.  (Prace z zakresu pozyskania nie będą prowadzone w soboty, niedziele oraz w dniu 01.11.2021r. )

Wszystkich planujących wypoczynek na terenie Lasów Państwowych Nadleśnictwa,  poprzez poruszanie się po terenach leśnych poza wyznaczonymi szlakami turystycznymi i drogami, prosi się o nawiązanie kontaktu z właściwym leśniczym, w celu sprawdzenia, czy w danym rejonie będzie to możliwe, ze względu na ewentualne ograniczenia.

Leśnicy proszą o szczególną uwagę i ostrożność oraz respektowanie zastosowanych ograniczeń.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image