Dodano dnia 24.08.2019, 12:20
Uwaga! Ważne informacje dla osób korzystających z suskiego basenu

Z początkiem września przez kilka dni suska pływalnia będzie zamknięta. Po przerwie technologicznej obowiązkowe będzie stosowanie czepków podczas kąpieli.

Z powodu przerwy technologicznej od poniedziałku 2 września 2019r. do soboty 7 września 2019r. Kryta Pływalnia w Suchej Beskidzkiej będzie zamknięta.

P
rzewidywany termin otwarcia: niedziela 8 września 2019r.


Po przerwie technologicznej, od niedzieli 8 września 2019r. na pływalni w Suchej Beskidzkiej będą obowiązywać czepki.

- Przez paręnaście lat funkcjonowania basenu, czepki nie były konieczne, jednak z uwagi na sugestie inspektorów Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, którzy sprawują kontrolę nad naszym basenem oraz klientów basenu, którym przeszkadzały włosy czasami pływajace w wodzie, wprowadzamy obowiązkowe stosowanie czepków podczas kąpieli. Prosimy wszystkich korzystających z pływalni w Suchej Beskidzkiej o przygotowanie się do tej zmiany i od niedzieli 8 września 2019r. przychodzenie na basen z czepkiem.
Przypominamy również o obowiązku używania stroju kąpielowego, czyli spodenek elastycznych, przylegających do ciała, a nie spodenek plażowych, luźnych i z kieszeniami.
Serdecznie zapraszamy i przepraszamy jeśli komuś utrudnimy trochę
 
przyjście na basen, ale jest to dla naszego wspólnego dobra (efektywniejsze filtrowanie i czysta woda) - mówi Olgierd Kierski dyrektor suskiej krytej pływalni.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image