Dodano dnia 07.09.2017, 15:00
VIII edycja Małopolskiego Konkursu „ODBLASKOWA SZKOŁA”
Policja zachęca wszystkie szkoły podstawowe z województwa małopolskiego do wzięcia udziału w VIII edycji Małopolskiego Konkursu "Odblaskowa Szkoła".
Celem konkursu jest zwiększenie aktywności dyrektorów szkół podstawowych,  lokalnych władz samorządowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe. Daje możliwość wykazania, że ich szkoła nie tylko uczy, ale również dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych zwłaszcza w drodze do i ze szkoły. Ponadto celem akcji jest zwrócenie uwagi pedagogów, rodziców i opiekunów na konieczność kontrolowania ustawowego obowiązku korzystania przez dzieci z elementów odblaskowych i promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym.

Akcja ma formę konkursu promującego najbardziej aktywne szkoły podstawowe i społeczności lokalne, realizujące ideę wyposażania uczniów w elementy odblaskowe.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 15 września 2017 roku.

Regulamin konkursu -
http://malopolska.policja.gov.pl/sites/default/files/users/user36622/regulamin_malopolskiego_konkursu_odblaskowa_szkola_2017.pdf
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image